Jednorożce na sprzedaż

 

Prawdziwe ogłoszenie o sprzedaży prawdziwych jednorożców.

Kilka miesięcy temu UBW opublikowało instrukcję ze wskazówkami dotyczącymi hodowli jednorożca. Instrukcję jak najbardziej prawdziwą, bo potwierdzoną certyfikatem amerykańskiego urzędu patentowego. Choć istnienia instrukcji podważyć nie można, to jednak wyhodowany zgodnie z nią jednorożec pozostawia pewien niedosyt – nie świeci, nie przyciąga dziewic, nawet wrogów nie oślepia (no chyba że wetknie im ten róg w oczy, ale do tego nie trzeba posiadać magicznej aury), a jego kupy nie odbiegają od tego, co można znaleźć na trawniku pod blokiem (no, może poza rozmiarem). Dlatego lepiej za dobrego jednorożca zapłacić. Człowiek wyda więcej, ale przynajmniej będzie miał pewność, że nie kupił kota w worku. Tak się składa, że jest nawet okazja.

W serwisie ogłoszeniowym Craigslist pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży nie jednego, lecz dwóch jednorożców, o czym informuje strona The Daily Dot. Okazja jak się patrzy!

2 jednorożce na sprzedaż – $930000 (Hartford)

Mamy na sprzedaż 2 jednorożce czystej krwi. Samiec ma 3 lata i nazywa się Pegasus. Samica ma 5 lat i nazywa się Daisy. Cena to $930 000 za każdego jednorożca.

Jednorożce karmione były z ręki od urodzenia i tak powinno zostać, gdy jednorożce trafią do nowego domu.

Jesteśmy jedynymi licencjonowanymi hodowcami jednorożców w Ameryce Północnej oraz posiadamy certyfikat NUBAA. Proszę dzwonić, by wpisać się na listę oczekujących, na której czas oczekiwania wynosi 9 miesięcy.

TYLKO POWAŻNE OFERTY

W sprzedaży posiadamy również jaja jednorożców.

Jednorożce znajdują się w komplecie – nie można ich kupić osobno.

UBW oświadcza, że nie pośredniczy w sprzedaży oraz nie czerpie z tego tytułu żadnych profitów. Uprasza jedynie nowego, szczęśliwego właściciela o możliwość skorzystania z umiejętności rzucania zaklęć ochronnych przez jednorożca.