Tu Bóg: Lot do Los Angeles opóźni się

 

Komunikaty na lotnisku mogą naprawdę zaskoczyć.

Lotnisko w Birmingham, w amerykańskim stanie Alabama to kolejny powietrzny port, który w nietypowy sposób korzysta z usług gwiazdy. Po przywoływanym na początku istnienia UBW lotnisku Gloucestershire,przepędzającym ptaki z pomocą Tiny Turner, pora na Birmingham, które przemawia do swoich pasażerów głosem samego Boga.

Oficjalne komunikaty lotniska nadawane są bowiem głosem Morgana Freemana, który użyczył swojego głosu, by komunikaty mogły być przekazywane jego głosem na lotnisku w Birmingham. (Też przeczytaliście to zdanie głosem Morgana Freemana?)

Wyobrażacie sobie? Człowiek, który grał Boga w filmie Bruce Wszechmogący, a od jakiegoś czasu rozwiązuje zagadki wszechświata, wzywa Was do punktu obsługi klienta po zgubiony bagaż albo informuje o opóźnieniu.

All around the universe stars are exploding. They are cosmic catastrophies. But to these scientists, they’re beacons in the depths of space. They illuminate an epic battle between two mysterious and invisible forces. To one we owe our very existence, the other is trying to tear us apart. Lot nr AX4376 do Los Angeles opóźni się o 2 godziny z powodu mgły. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość.