Speak Cher: Do you speak Cherish?

do you speak Cherish

Powstał konwerter zmieniający zwyczajną mowę w język, którym posługuje się Cher.

Od teraz każdy może być jak Cher! Każdy może umieścić na Twitterze wpis, który wygląda jakby wrzucono w niego granat. Każdy może zmienić się choć na chwilę w swoją idolkę. Jeśli śledzicie popularną piosenkarkę w ćwierkającym medium społecznościowym, to wiecie, z jakim trudem przychodzi rozumienie każdego jej wpisu.

lub

Ale to w końcu artystka. Artyści rządzą się swoimi prawami. Może chcielibyście czasem coś odpowiedzieć (albo w ogóle zrozumieć), lecz nie wypada tak dopytywać. W końcu to artystka. Co by było, gdyby odpowiedziała również niezrozumiale? Lepiej zostawić ją w spokoju i dalej marzyć, by się nią stać. Lecz jak? Jak pisać w tak (artystycznie) zdemolowany sposób? Przecinki w niewłaściwych miejscach, wielkie litery-małe litery: co za różnica? Spacje – jak kluczem do drzwi po pijaku. I w ogóle jebać gramatykę na 100%. Choć mogliście się starać, to nie wychodziło, ale na szczęście powstał konwerter mowy Speak Cher.

Teraz każde (nudnie) ułożone zdanie można zmienić w pawia artyzmu – odzwierciedlenie zwichrowanej natury – by każdy mógł powiedzieć: „FK U , I’M NA ARTIST”.