McWszystek: kanapka totalna

McEverything

To jest koniec. Dalej nie ma nic oprócz miotły w kącie i śladów łez na podłodze. Facet złożył wieżę z każdego burgera dostępnego w McDonaldzie.

The McEverything. Wszystko. Wszystkomówiąca nazwa dla wszystkozawierającej kanapki z sieci fast foodów ze szkockim pierwiastkiem w nazwie.

Cele w życiu są różne. Jedni chcą wejść na czerwony dywan, inni wolą maszerować do pierwszego miejsca najbogatszych ludzi magazynu Forbes, a jeszcze inni nie spoczną dopóki nie uratują każdego zagrożonego wyginięciem gatunku. Natomiast Nick z DudeFoods.com marzył o tym, by zbudować über-kanapkę ze wszystkich, dostępnych w McDonald’s burgerów. I zbudował.

Pewnego poranka Nick udał się do McD przy ulicy 66. i North Avenue w Wauwatosa, w stanie Wisconsin, i złożył, pomimo pewnych wątpliwości zostania uznanym za wariata, zamówienie na wszystkie kanapki dostępne w ofercie lokalu – 43, łącznie z tymi z oferty śniadaniowej. Po przygotowaniu wszystkich kanapek przez obsługę, Nick zbudował z nich wieżę, której wysokość, sądząc po zdjęciach, wygląda na jakieś 1,5 m. Jak udało się utrzymać je wszystkie w miejscu? Za pomocą bambusowego rożna. Tym sposobem Nick pokazał, że wszystkie kanapki z restauracji McDonald’s w USA, złożone razem, mają ~1,5 m wysokości. Koszt materiałów użytych do budowy takiej wieży wynosi $140,33, zaś wartość energetyczna to jakieś 21 000 kCal.

„I dietetyczną colę do tego”. (którą, nawiasem mówiąc, Nick również zamówił)

McEverything8

(więcej zdjęć znajdziecie tutaj)