Fałdy na czole świni wyglądają jak Yoda

Ramona Yoda

Poznajcie Ramonę Flowers – wietnamską świnię zwisłobrzuchą, której na czole objawił się Yoda z Gwiezdnych wojen.

Nie znasz dnia ani godziny, w której na jakimś oknie albo ścianie objawi się znana postać. A co dopiero, gdy objawia się ona na czole.

Ramona Flowers – świnia – wiodła spokojne, świńskie życie w meksykańskiej Tijuanie. Wychodziła na spacery i cieszyła się swobodnym życiem, którego pozazdrościć jej mogli chlewni kuzyni. Do czasu, gdy zauważono, że fałdy na jej czole układają się w kultową postać z Gwiezdnych wojen

Od tego momentu życie Ramony zmieniło się diametralnie – ludzie przyglądają się jej na ulicy, robią zdjęcia, a Ramona robi karierę w internecie.

Właściciel Ramony mówi: – Kuzyn mojej żony zauważył te fałdy po tym jak żona zrobiła jej kilka zdjęć. Rzeczywiście wyglądają jak Yoda i szczerze dziwię się, że sam tego wcześniej nie zauważyłem. Nie wiem czy byłaby zadowolona, gdyby się o tym dowiedziała. Zawsze uważaliśmy ją za rozpieszczoną księżniczkę.

Trzeba przyznać, że podobieństwo nie dość, że namacalne, to jest jeszcze bardzo wyraźne. Oby przez to Ramona nie skończyła na talerzu jakiegoś psychofana Gwiezdnych wojen i amatora boczku w jednym.