CARDA Inwestycje Sp. z o.o.

CARDA Inwestycje sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej CARDA Consultancy S.A.

CARDA Inwestycje sp. z o.o. odpowiada za realizację i koordynację prac z inwestorami, a także z dystrybutorami (banki, domy maklerskie), pośrednikami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

  • Przygotowanie i koordynacja emisji obligacji, akcji, certyfikatów inwestycyjnych i innych instrumentów finansowych, zarówno w trybie publicznym, jak i niepublicznym. Dobieranie cech produktu, kanałów, partnerów, koordynowanie sprzedaży, optymalizacja kosztów i efektów.
  • Koordynacja sprzedaży produktów realizowanych przez sieć dystrybucji do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej w zakresie trendów rynkowych - oferowanie rozwiązań, które pozwolą wypracować konsensus zadowalający wszystkich zainteresowanych (dystrybutorów, inwestorów, instytucje, serwisantów).


Każda emisja spółki portfelowej Grupy Kapitałowej CARDA Consultancy S.A. jest starannie przygotowywana przez zespół profesjonalistów. CARDA Inwestycje stara się, aby Inwestorzy mieli dostęp do transparentnych i systematycznych informacji na temat naszych spółek i transakcji. W tym celu przygotowywane są dokumenty informacyjnie o szerszym standardzie niż przeciętny rynkowy oraz ustawowy. Ponadto, okresowe wyniki finansowe wszystkich spółek, wraz z opisem sukcesów i niepowodzeń każdej spółki portfelowej, są systematycznie przekazywane w newsletterach dla Inwestorów. 


Dane rejestrowe CARDA Inwestycje sp. z o.o.: 

ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st.Warszawy
XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 362124

Kapitał zakładowy 8 115 000,00 zł opłacony w całości

NIP 957 104 18 18
REGON 22 106 994

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.